Özel Tasarım Wedgmount® Kamalı Seviyeleme Ayakları

AirLoc ve FOREM, müşterilerine çok geniş ürün yelpazesinden seçebilecekleri ve kısa sürede teslim edilebilen Wedgmount® seviyeleme ayağı alternatifi sunmaktadır. Bu şekilde  müşterilerimiz, farklı uygulamaları için teknik olarak optimum ve ekonomik bir Wedgmount® ayak seçme imkanına sahip olmaktadırlar.

Ancak eğer müşterilerimiz kendi makina veya  uygulamaları için özel olarak geliştirilmiş tasarımların daha avantajlı olacağını düşünecek olursa, deneyimli mühendislik ekibimizle söz konusu bu uygulamalar veya makinalar ile mükemmel uyumlu özel tasarım Wedgmount® ayak geliştirebiliriz.

Aşağıda spesifik müşteri taleplerine veya bizim sunduğumuz önerilere göre geliştirilip başarıyla uygulanmış özel Wedgmount® seviyeleme ayaklarından bir örneği inceleyebilirsiniz.

Spesifik makina veya kurulum problemlerinize  sunabileceğimiz çözümler için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Wedgmount® VAP Geniş Temas Yüzeyli  Kamalı Ayaklar

Wedgmount® VAP kamalı tip ayaklar, özellikle düşük yük taşıma kapasitesine sahip zeminlerde yükün geniş bir alana dağılımını sağlamakta, ayrıca ağır yüklerin esnek bir zemine uygulanmasında tercih edilmektedirler. VAP Wedgmount® ayaklar, standart ekipmanlarla birlikte çeşitli varyasyonlarda çok esnek ve etkin kullanım imkanı ve çözüm sunmaktadır.