ÜRÜNLERİMİZ
Özel Tasarım Jacmount® Ayaklar

 

Özel Tasarım Jacmount® Saplamalı Seviyeleme Ayakları

AirLoc ve FOREM, müşterilerine çok geniş ürün yelpazesinden seçebilecekleri ve kısa sürede teslim edilebilen Jacmount® seviyeleme ayağı alternatifi sunmaktadır. Bu şekilde  müşterilerimiz, farklı uygulamaları için teknik olarak optimum ve ekonomik bir Jacmount® ayak seçme imkanına sahip olmaktadırlar.

Ancak eğer müşterilerimiz kendi makina veya  uygulamaları için özel olarak geliştirilmiş tasarımların daha avantajlı olacağını düşünecek olursa, deneyimli mühendislik ekibimizle söz konusu bu uygulamalar veya makinalar ile mükemmel uyumlu özel tasarım Jacmount® ayak geliştirebiliriz.

Aşağıda spesifik müşteri taleplerine veya bizim sunduğumuz önerilere göre geliştirilip başarıyla uygulanmış özel Jacmount® Seviyeleme ayaklarından birkaç örneği inceleyebilirsiniz.

Spesifik makina veya kurulum problemlerinize  sunabileceğimiz çözümler için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Özel Jacmount® Seviyeleme Ayağı

Çok geniş ayar aralığına sahip bu seviyeleme ayağı farklı yüksekliklerdeki bütün elektrik panolarının ayağı olarak kullanılmıştır. Makina montajları ve teraziye alma işlemleri,  birçok farklı versiyon elektrik panosu için tek tip ayak kullanılmış olduğundan çok daha hızlı ve kolay gerçekleştirilebilmiştir.  Ayağın zemine temas eden alt yüzeyine AirLoc kaydırmazlık levhası uygulanmıştır.

Ön Ayar Taban Plakası

Çinko kaplı ön ayar taban plakası, GLRN 100 – M42 x 1.5 ayakların yatay yönde kolayca hizalanmasını sağlamak amacıyla özel olarak tasarlanmış ve başarıyla uygulanmıştır.